Jak działają karty podarunkowe plente?

Karta podarunkowa sama w sobie nie jest nowością na rynku prezentowym, ale jeśli do tej pory nie miałeś/aś okazji kupowania jej online, przedstawiamy Ci krótki poradnik:

  1. Wybierasz sklep i kwotę karty podarunkowej, która najbardziej Ci odpowiada.
  2. Klikasz na „Koszyk” i finalizujesz swój zakup.
  3. Otwierasz maila, którego dostałeś/aś od nas po realizacji płatności i przekazujesz otrzymany kod osobie obdarowywanej.
  4. Po wręczeniu karty podarunkowej, jej odbiorca może wybrać dowolne produkty lub usługi ze sklepu, na który została opłacona. Jeśli bon jest do zrealizowania w sklepie online, wybiera opcję „zapłać kartą podarunkową”/”wprowadź kod rabatowy” i wprowadza kod w odpowiednie pole. Natomiast przy zakupach stacjonarnych podaje kod kasjerowi bezpośrednio przy kasie.

To tyle – obdarowany/a cieszy się z trafionego prezentu, a Ty już wiesz, że to był dobry pomysł.

Skorzystaj już teraz i wybierz odpowiednią kartę podarunkową!

Dlaczego Karta Podarunkowa będzie Twoim najlepszym wyborem?

Każdy z nas przynajmniej kilka razy w roku staje przed pytaniem – jaki prezent będzie idealny na *wstaw dowolne święto, czyjeś urodziny lub inną okazję*. Na to pytanie może być jedna, uniwersalna odpowiedź – i wcale nie chodzi nam o kubki z dedykacją (nie, żeby było w nich coś złego).

Podaruj swoim bliskim możliwość spełnienia marzeń. Zyskaj pewność, że nikt nie będzie rozczarowany otrzymanym krawatem, gdy tak naprawdę marzył o grze na konsolę. Karta podarunkowa to jedyny upominek gwarantujący 100% zadowolenia osoby obdarowanej. Twój znajomy jest typem człowieka, który ma już prawdopodobnie wszystko? Twoja dziewczyna lubi sama sobie wybierać kolczyki? Karta podarunkowa oznacza koniec z nietrafionymi prezentami i koniecznością ich wymiany lub zwrotu i jest również dużo bardziej eleganckim rozwiązaniem, niż gotówka w kopercie.

Co Ty na tym zyskujesz?

Zasłyń wśród rodziny i znajomych jako mistrz prezentów i oszczędzaj dzięki dodatkowemu cashbackowi od każdej zakupionej karty podarunkowej w plente – nawet do 30%*!

Nie marnuj czasu na żmudne poszukiwania inspiracji:

  • a) w sklepach stacjonarnych, w których następnie odeślą Cię do sklepu online, ponieważ aktualnie nie mają tego rozmiaru czy koloru na stanie, po czym okaże się, że ten przedmiot to jednak kiepski wybór, bo może to zły rozmiar, a kolor jednak dziwnie się prezentuje;
  • b) następnie szukasz pomysłów w przeglądarce, w której co druga propozycja to skarpetki lub „jakaś” książka.

Na koniec tracisz cierpliwość, kupujesz, co się nawinie, denerwujesz się jeszcze bardziej, bo przy pakowaniu paczki papier się porwał, a wstążka odpada – w końcu docierasz z prezentem do miejsca docelowego, *tu wklej imię obdarowywanej osoby* otwiera paczuszkę… a na jej/jego twarzy maluje się niewyraźny obraz rozczarowania, przykryty niemal natychmiast wymuszonym uśmiechem. Niby liczy się gest, ale Ty już wiesz, że nie masz co się spodziewać lepszego rewanżu. Uff, znajdywanie prezentów wcale nie jest takim łatwym zadaniem, jak mogłoby się wydawać.

*Pamiętaj założyć konto na platformie plente.com.

Karty Podarunkowe – nie tylko dla najbliższych

Martwisz się, że gift card jest zbyt mało personalnym upominkiem? Owszem, przy jego wyborze niekoniecznie musisz się kierować dokładną wiedzą na temat zainteresowań obdarowywanego. Dlatego ta opcja świetnie sprawdzi się na prezent dla pracowników w większej firmie czy podziękowanie dla osoby, którą nie znasz na tyle dobrze aby dobrać jej prezent idealny, jednak chcesz sprezentować praktyczny, trafiony podarunek.