Karty podarunkowe - najlepszy sposób na trafiony prezent
Jak działają karty podarunkowe?

Najczęstsze pytania Giftcards

Dlaczego warto zakupić kartę All In One?

Karta All In One jest świetnym pomysłem na prezent, ponieważ obdarowana osoba sama może zdecydować, na co chce go przeznaczyć. Możesz też oczywiście kupić go dla siebie 🙂 Karta służy do wykorzystania w dowolnym sklepie znajdującym się w naszej ofercie. Dodatkowo za jej zakup otrzymasz 5% cashbacku!

Czy jeśli kupuję kartę All In One, a następnie zrealizuję kod na zakup karty podarunkowej to otrzymam cashback za obydwie karty?

W takiej sytuacji zwrot części wydanych pieniędzy otrzymasz tylko za zakup karty All in One. Przy zakupie karty podarunkowej w ramach karty All In One nie zostanie on ponownie naliczony.

Czy karta All In One zawsze premiowana jest cashbackiem?

Cashback za kartę All in One naliczany jest jedynie przy płatności kartą płatniczą.

Płatność kartą jest rozumiana jako wybranie opcji “Przelewy24”, a następnie “płatność kartą” i wpisanie jej pełnych danych w celu sfinalizowania płatności.

W przypadku płatności za pomocą BLIK, szybkim przelewem, Google Pay czy standardowym przelewem obowiązuje stawka cashbacku widoczna przy karcie podarunkowej zakupionej za kod All In One.

W jaki sposób otrzymam kod do karty podarunkowej?

Kod do karty podarunkowej wysyłamy drogą mailową zaraz po otrzymaniu płatności. Jeśli nie możesz go odnaleźć, sprawdź najpierw poboczne foldery jak Spam/Kosz/Oferty. Jeśli mimo wszystko nie znalazłeś maila z kodem skontaktuj się z nami mailowo: giftcards.contact@plente.com

Po jakim czasie otrzymam kod do karty podarunkowej?

Maksymalny czas realizacji zamówienia to 72h, ale w większości przypadków kod wysyłamy nawet w ciągu kilku minut! 🙂

Czy kod do karty podarunkowej po jego otrzymaniu jest aktywny?

Tak! Kod jest gotowy do użycia od razu po jego otrzymaniu.

Jaka jest ważność kart podarunkowych?

Karta All In One nie ma terminu ważności 🙂 Informacje o pozostałych kartach podarunkowych możesz sprawdzić osobno na podstronie każdej z nich.

W przypadku zakupu więcej niż jednej karty podarunkowej w zamówieniu, cashback otrzymam za każdą z nich, czy jeden za całe zamówienie?

Zwrot jest przyznawany za zakup każdej pojedynczej karty, więc nawet jeśli w Twoim zamówieniu znajduje się więcej niż jedna pozycja, za każdą z nich otrzymasz osobny cashback 🙂

Czy płacąc za zakupy kartą podarunkową dostanę również cashback za kupiony produkt?

Tak! Jeśli opłacasz zakup za pomocą naszej karty podarunkowej otrzymasz za niego dodatkowy cashback 🙂 Dokładne informacje na temat stawek zwrotu znajdziesz na podstronach sklepów dostępnych pod tym linkiem: https://pl.plente.com/sklepy

Po jakim czasie od zakupu transakcja pojawi się na moim koncie cashback w plente?

Wszystkie transakcje pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu 72 h od momentu otrzymania płatności. Pamiętaj aby przy składaniu zamówienia podać adres e-mail, na którego zarejestrowane jest Twoje konto na plente.com. Jeśli upłynęło więcej niż 72h od momentu transakcji, a cashback nie pojawił się, napisz do nas: giftcards.contact@plente.com

Ile razy mogę użyć karty podarunkowej/karty All In One?

Kod karty All in One należy wykorzystać jednorazowo. W przypadku pozostałych sklepów informacje znajdziesz na podstronie każdego z nich. Wiele sklepów daje możliwość wykorzystania karty podarunkowej wielokrotnie.

Czy cashback za zakup karty podarunkowej jest gwarantowany?

Tak! Za każdą zakupioną i opłaconą kartę podarunkową gwarantujemy zwrot 🙂 Cashback powinien pojawić się na Twoim koncie w ciągu 72h. Pamiętaj, aby składając zamówienie podać adres e-mail, na który zostało założone Twoje konto w plente.com.

Gdzie mogę sprawdzić saldo karty podarunkowej?

Saldo Twojej karty podarunkowej możesz sprawdzić bezpośrednio na stronie sklepu. Linki podane są na podstronie konkretnych sklepów.

Czy mogę wymienić/zwrócić zakupioną kartę?

Karty zakupione na naszej stronie są treścią cyfrową i nie podlegają wymianie ani zwrotowi.

Nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie?

Skontaktuj się z nami mailowo: giftcards.contact@plente.com