Jaki był dla nas ten rok?

2022

To był dla nas przede wszystkim rok ogromnego rozwoju. Przeszliśmy rebranding oraz szereg zmian z nim związanych. Było naprawdę pracowicie, w związku z tym momentami ciężko, ale to sprawiło, że nasza duma z tego, ile planów udało nam się zrealizować jest jeszcze większa.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem tego roku!

Udało nam się włączyć nasz własny sklep – plente shop, oferujący limitowane produkty w najlepszych cenach z dodatkowym cashbackiem. Można się w nim również zaopatrzyć w świetnej jakości gadżety plente, które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu (sami korzystamy i zaręczamy, że to absolutne must have’y). Obecnie w sklepie trwa konkurs, którego nagrodą główną jest 7000 zł na wymarzone wakacje. Dodatkowo co tydzień do wygrania są dwa bony o wartości 100 zł.

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie shop.plente.com.

W minionym roku mogliście zobaczyć plente na wielu wydarzeniach. Kolejny rok z rzędu wsparliśmy Szlachetną Paczkę, Fundację To Się Uda, WOŚP i parę mniejszych inicjatyw charytatywnych. Od niedawna jesteśmy partnerem dzielnie walczącej w 1 lidze drużyny koszykarskiej Dziki Warszawa, którym oczywiście kibicujemy. Byliśmy też jednym ze sponsorów High League. Było o nas głośno na wielu konferencjach poświęconym e-commerce, rozwojowi i technologii – podsumowanie tych konferencji możecie znaleźć na naszym profilu na LinkedIn.

Cały czas ulepszamy nasz system i wdrażamy nowe rozwiązania. Użytkownicy chętnie do nas wracali i jeszcze chętniej oszczędzali na zakupach. Szybsze wypłaty i zatwierdzanie transakcji, pozyskiwanie nowych, najpopularniejszych sklepów. Poszerzanie oferty kart podarunkowych i coraz lepsze okazje, akcje zakupowe i konkursy. Nie znamy lepszego podsumowania niż nasze hasło:

Plente to wszystko, czego potrzebujesz dla udanych zakupów.

Życzymy Wam wszystkiego dobrego w Nowego Roku, w tym własnych, udanych podsumowań, radości z oszczędzania i otwartości na nowe!

Do zobaczenia w 2023 roku,
Zespół plente